לסגור חלון

מוגבל מוצר אחד ללקוח || אין מכירה סיטונאית אלא בהסכמת החברה

זמינות  המוצרים ומלאי
ניתן לראות את זמינותם של המוצרים בקטלוג המוצג באתר החברה וגם  בשיחת טלפון עם נציג שירות.
תקופת האחריות
תקופת האחריות ותנאי האחריות נקבעים אך ורק על ידי טופס האחריות שמוצורף לעסקה.
הגנת פרטיות
RMIS מתחייבת לא להעביר פרטים של לקוח, פרטי ו/או עסקי, לשום גורם צד ג אחר לרבות לקוחות פרטיים ועסקים אחרים.
אפשרויות תשלום
1.תשלום במזומן - תשלום במזומן (שטרות כסף) בזמן  סגירת העסקה בשקלים וכולל מעמ . 

2.תשלום בכרטיס אשראי - כל המחירים  המוצגים באתר האינטרנט ניתנים לתשלום ע''י כרטיס האשראי לתשלום אחד. עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו  ובהצגת תעודת זהות וחתימה בקבלה  

3.תשלום בהמחאה (צ'ק) - ניתן לבצע תשלום בצ'ק אחד בלבד ("צ'ק מזומן"). אספקת הסחורה תבוצע עד 4 ימי עסקים ממועד התשלום (ובתנאי שההצכובד על ידי הבנק) . הצ'ק יחשב כנפרעת רק לאחר אישור סופי של הבנק על קבלת הכסף האמור לחשבון החברה.

4.תשלום בהעברה בנקאית - ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית‏.  במקרה זה יעביר הרוכש את סכום העסקה לחשבון החברה ובדומה לעסקת הצ'ק הסחורה תסופק אך ורק אחרי אישור סופי של הבנק, המאשר את קבלת הכספים לחשבון החברה.
אפשרויות הזמנת מוצרים ומשלוחים

הזמנה באמצעות אתר האינטרנט: ניתן להזמין מוצרים באמצעות אתר האינטרנט של RMIS על ידי מילוי הוראות צד לאחר צד  המוצגים באתר לאחר הוספת הפריטים לסל הקניות.  נציג החברה יצור קשר  עם הרוכש  על מנת לסיים את העסקה. הזנת הפרטים וביצוע הזמנה באתר האינטרנט אינו מהווה ביצוע עסקה.  חברת RMIS שומרת לעצמה את האפשרות לא לאפשר רכישת מוצרים ללקוח מסוים  ואף  לבטל את הזמנה בכל עת וזאת על פי שיקול דעתה של RMIS מחשבים וסלולר. 

משלוחים עד הבית RMIS מספקת שירות של משלוחים עד הבית. השירות מוענק באיזורים מסוימים בלבד ומתעדכנים מעת לעת ולפי שיקול הדעת הבלעדי של החברה. נכון להיום המשלוחים מבוצעים בערים בין חיפה עד יבנה. בנוסף, משלוחים למקומות רחוקים או מעבר לקו הירוק יכולים לחרוג מזמן המשלוח הרשום באתר.
כמו כן, ישנם מקומות שמשלוח עלול להיות יקר יותר עקב היותו ישוב מרוחק . המחיר הסופי של המשלוח הוא כפי שיציין איש המכירות טרם חיוב העסקה. 

עלות המשלוח: עלות המשלוח היא כפי שמצויין באתר RMIS מחשבים וסלולר. עלות המשלוח הינה בנוסף לעלות ההזמנה עצמה. 

אפשרויות תשלום בעת הזמנה: ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ישראלי (למעט ויזה נטענת דואר). 
ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית אספקת המוצרים תהיה 6 ימי עסקים מהיום בו התקבל אישור אודות העברה . בהזמנת משלוח לא ניתן לשלם באמצעות צ'קים או במזומן 

אספקת מוצרים: RMIS מחשבים וסלולר תפעל כדי לספק את המוצר בדואר שליחים עד הבית עד 6 ימי עסקים. יתכנו זמני אספקה שונים ביעדים מרוחקים. בכל מקרה המחיר וזמן האספקה ימסרו טלפונית לאחר סיום הרכישה. למען הסר ספק, ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי לא כולל ימי שישי, שבת וערבי חג וימי החג. 
במעמד אספקת המוצר יש צורך להציג תעודת זהות רישיון דרכון ישראלי התואמים את פרטי כרטיס האשראי. עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו (למעט ויזה נטענת דואר). בנוסף, תעודת הזהות תצולם ע"י השליח לצורך אימות קבלת המוצר. 

מוצרים חריגים: מוצרים בהרכבה אישית, כגון מחשבים נייחים, לא ניתנים במשלוח וניתנים רק לאסיפה מהסניף.
נוהל ביטול עסקה אשר בוצעה באתר האינטרנט של אר. אם. איי. אס. מחשבים וסלולר
  1. רכישה באמצעות אתר האינטרנט הינה עסקת מכר מרחוק כמפורט בסעיפים 14(ג)(1), 14(ד), 14ג1, 14ה(א) ו-(ב) לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  2.  באמצעות הקישור הייעודי המופיע בתחתית דף הבית שכתובתו https://rmis.co.il הלקוח יפרט בהודעת ביטול את שמו, מספר זהותו ומספר הזמנה (חשבונית אם קיימת). לא תבוטל עסקה למוצרים הבאים:
    • תכנות מחשב
    • טובין הניתנים להעתקה, הקלטה, שעתוק או שכפול ואשר אריזתם פתוחה או פגומה.
    • פריט/מוצר שמספרו הסידורי שהוצמד על ידי היצרן או RMIS נפגם, הוסר או לא מזוה יקב שימוש לא תקין או חבלה.
  3. במקרה של רכישת מערכת מחשב שנבנה לפי דרישת הלקוח או כל מחשב אחר שהותקנה עליו מערכת ההפעלה ולאחר מכן הוגשה בקשה לביטול העסקה תקוזז עלות מערכת ההפעלה או כל תכנה אחרת מסכום הזיכוי הכללי.
הזכות לספק שירות ללקוח
RMIS לא תמכור ולא תספק שירות למי שפגע בעובדיה או שמה הטוב, וכן שומרת לעצמה את הזכות לסרב למכור או לספק שירות עפ"י שיקול דעתה וריאות עיניה והכל בכפוף להוראות כל דין.
מוצרים שבמציאון
הפריטים בקטגוריה "מציאון" הם מוצרים מתצוגה משומשים או שחודשו. באחריותו המלאה של הרוכש לבדוק לשביעות רצונו ממצבם לפני הרכישה. האחריות מוגדרת לכל פריט ומוצגת באתר האינטרנט.
טעויות במחירים ובמוצרים המופיעים באתר
צוות אתר האינטרנט עושה כל שביכולתו  על מנת לספק את המידע המדויק והנכון ביותר לגבי המוצרים ומחיריהם, אך לעיתים ייתכןנו טעויות בתיאור המוצרים, בתמונתם או במחיריהם. 
במקרים אלו צוות האתר יודיע ללקוח על הטעות וללקוח תהיה אפשרות לשנות את  ההזמנה או לבטל אותה. חברת RMIS במקרה זה אינה מתחייבת לספק את המוצר ללקוח.

.